TRÉNINKY

Pořádáme tréninky pro širokou veřejnost. Všechny lekce jsou vedeny pod odborným dohledem našich zkušených trenérů, kteří se ti budou po celou dobu tréninku intenzivně věnovat.

V našich prostorách organizujeme oblíbené kruhové tréninky, cvičení s vlastní vahou, zdravotní cvičení a připravujeme další zajímavé skupinové lekce.

MÍSTNOST: GYM

BENEFITY

Jako fitness se označují sportovní aktivity i celkový životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy apod., při současném působení na upevňování zdraví a rozvoj síly.

Co nás odlišuje od ostatních?
Naučíme Tě co ostatní neumí a neznají! Pomocí dechového cvičení se zapojením hlubokého stabilizačního systému s pánevním dnem, Tě naučíme jak zpevnit celé tělo a vytvořit oporu pro páteř. Budeš mít stabilní lopatky, zdravé meziobratlové ploténky, správně centrované kyčle, kolena a správný rozsah v kotnících a díky tomu budeš zvedat váhy, o kterých se Ti ani nesnilo a to nejen ve fitku s činkou, ale i v běžném životě v práci, na zahradě, při přenášení těžkých břemen.
Ve cvičení budeme využívat nové poznatky z kinezilogie vývoje dítěte do prvního roku, které je ovlivněné genetickým kódem, a tak nás učí využívat přirozené pohybové vzorce, které člověk postupně díky civilizaci zapomene. Tyto pohybové vzorce v Tobě podpoří zdravý vývoj.

MÍSTNOST: GYM

BENEFITY

Chceš se naučit tajnému cvičení, které generuje obrovskou sílu Tvého těla? V mistrovské fázi cvičení budeš umět cviky, které popírají gravitaci. Náš tým patří ve workoutu mezi nejlepší v republice, a tak Tě v tomto umění naučíme cviky, po kterých ostatní jen touží.

Naučíme Tě jak pracovat s vlastním tělem se zapojením hlubokého stabilizačního systému s pánevním dnem a využitím správných svalových řetězců.

Tvé benefity budou, že na soutěžích budeš patřit mezi nejlepší a v běžném životě budeš generovat mnohem vyšší sílu a budeš mít mnohem vyšší stabilitu než si vůbec dokážeš představit.

MÍSTNOST:  GYM

BENEFITY

✰ Podporuje  rozvoj všech důležitých svalových partií

✰ Vhodný pro nesportovce i registrované profesionály

✰ Procvičíš při něm celé tělo

✰ Rozvíjíš všechny důležité partie takže tvoje proměna bude vypadat přirozeně

✰ Posiluje činnost srdce a zlepšuje kardiovaskulární systém

✰ Zlepšuje kondici

✰ Velice variabilní, rozhodně se při něm nebudeš nudit

✰ Dlouhodobě prokazatelné výsledky na zdravotní stav

✰ Tělo bude spalovat podkožní tuk ještě několik hodin po tréninku

MÍSTNOST:  SÁL

Pomocí dechového cvičení se zapojením hlubokého stabilizačního systému s pánevním dnem, Tě naučíme jak zpevnit celé tělo a vytvořit oporu pro páteř. Na balančních podložkách a pomocí therabandů budeme trénovat svaly mezi obratlovými plotýnkami. Stejně tak se zaměříme na mezilopatkové svaly.
Ve cvičení budeme využívat nové poznatky z kinezilogie zkoumající vývoj dítěte do prvního roku, které je ovlivněné genetickým kódem, a tak nás učí využívat přirozené pohybové vzorce, které člověk postupně díky civilizaci zapomene. Tyto pohybové vzorce v Tobě znovu probudíme a podpoříme tím zdravý vývoj.

BENEFITY

✰ Ideální pro všechny, kteří mají sedavou práci

✰ Pomáhá zlepšovat držení těla

✰ Uvolňuje přetížené svalové skupiny

✰ Dovoluje lepší pohyblivost kloubů a větší volnost v pohybu

✰ Předchází zranění a zlepšuje regeneraci svalů po fyzické a i psychické zátěži

✰ V běžném životě Tvůj pohyb bude lehký a volný bez omezení

✰ Vhodné pro všechny bez kondice co chtějí začít cvičit, ale stejně tak i pro profi sportovce

MÍSTNOST:  TĚLOCVIČNA

BENEFITY

Je pohybová disciplína, která si zakládá na překonávání překážek. Dříve to byla především příroda a velké vzdálenosti, nyní to je nejčastěji městská zástavba. Cvičenci se nazývají parkouristé (také parkouristky) a snaží se pomocí základních lokomočních pohybů překonávat překážky, které mu stojí v cestě. Pro parkour je typická značná fyzická a technická příprava.
Tréninky
Naše tréninková jednotka parkouru si půjčuje hodně z gymnastiky a atletiky. Zároveň začleňujeme prvky z funkčního tréninku, s cílem budovat žádoucí pohybové stereotypy, a z pohybové prehabilitace, abychom minimalizovali rizika zranění v budoucnosti. Polovina tréninku je zaměřená na rozvoj síly, obratnosti a koordinačních schopností. Následuje panel parkourových technik a jejich nácviku zakončených protahovacím cvičením.

TRÉNINKOVÉ PODMÍNKY

Pro naše účely máme k dispozici  následující prostory

 

VÝHODY

S dlouholetou zkušeností v oblasti trénování v mnoha různých sportovních směrech, odbornou kvalifikací a skvělým zázemím vytváříme ideální prostředí k  dosahování Vašich cílů a žádoucích výsledků.

  • Nepotřebuješ stroje ani kladky

  • Naučíme tě používat svoje tělo

  • Budeš dělat to, co Tě nikdo jinde nenaučí

“ Zápas je vyhrán, nebo prohrán daleko od všech přihlížejících – za čárami, v tělocvičně, a tam venku na cestě, dlouho před tím než budu tancovat pod těmi světly. ”

MUHAMMAD ALI • CITÁT DNE

Dosáhni svých výsledků

Flexibilní možnosti členství dávají možnost každému najít tu správnou variantu

DOZVĚDĚT SE VÍC